2020/01/31


22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР. День Соборності України: історія свята Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. Читайте також У Києві показали оригінал Акту Злуки та срібний вінок Січових стрільців (фоторепортаж) «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка». Фактично, саме цей день є Днем Незалежності України, а не 24 серпня 1991 року. Другу дату можна вважати днем Відновлення Незалежності після тривалої окупації.
На "Станції юних техніків" керівники гуртків провели для здобувачів закладу виховні заходи, присвячені Дню Соборності України. Бесіди про Соборну Україну проводили в гуртках "Виготовлення сувенірів" (Мілада Федорова), "Моделювання ігращок сувенірів" та "Дизайн одягу" (Валентина Коваленко). Конкурс по виготовленю патріотичних поробок з дітьми проводили в гуртках "ПТМ" (Олена Мартимянова), "Художня кераміка" (Вікторія Пухинда) та "Виготовлення сувенірів" (Алла Демченко). 
В гуртку "Історичне краєзнавство" (Сергій Гейко) була проведена лекція та демонстрація документального фільму, приуроченого до Дня Соборності України.


Немає коментарів:

Дописати коментар